Linda Casa Com Piscina Villa
| Wi-Fi | Gratis parkering | Barnvänligt Barnsängar |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Linda Casa Com Piscina Villa Matinhos med 2 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Balneario Iracema, som ligger cirka 2 km bort. Den här villan med 1 badrum, som passar för upp till 5 gäster, erbjuder en parkering.
Denna villa erbjuder närhet till Praia de Leste, som finns ungefär 10 minuters bilresa bort. Praia de Albatroz ligger 700 meter från boendet.
Villan vetter mot trädgården.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett kök på det här boendet.
- Lokala sevärdheter
- Moncoes2,2 km
- Praia Gaivotas1,4 km
- BALNEARIO Junara1,3 km
- Balneario Moncoes2,2 km
- Marco de Divisa Municipal2 km
- Balneario Costa Azul750 m
- Balneario Guacyara1,1 km
- Balneario Iracema2,5 km
- Supermercado Quintetto1 km
- Ilhas dos Currais Marine National Park3,6 km
- Flygplatser
- Joinville Flygplats95 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Terrass
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Linda Casa Com Piscina Villa?
Ja, Linda Casa Com Piscina Villa erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Linda Casa Com Piscina Villa?
Ett kök finns på Linda Casa Com Piscina Villa. - ❓
Är husdjur tillåtna i Linda Casa Com Piscina Villa?
Gästerna får bo på Linda Casa Com Piscina Villa med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Linda Casa Com Piscina Villa?
Utsikten över stranden erbjuds till gästerna på Linda Casa Com Piscina Villa.